Football Manager 2018 indir – Full

Football Manager 2018 indir

Football Manager 2018 indir – Full

Football Manager 2018, FM serisinin son oyunu artık çalışan fm 2018 crack ile yayınlandı. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Bir önceki sürüm olan FM 2017‘de olduğu gibi bu sürümü de sorunsuz şekilde paylaşıyoruz. İstediğiniz takımı seçerek başarılar elde edebilirsiniz. Sizden hemen Football Manager 2018 indir ile oyunu indirip oynabilirsiniz.

FM 2018’de neler değişti?

Bu sene oyundaki değişikliklerden bahsedecek olursak ilk olarak oyuncu gözlem sistemini anlatalım. Gözlemcileriniz artık puanlama sistemi yerine 100’lük sistemle size geri dönüş yapacak. Yani daha öncelerden 3 yıldız olan bir yıldız artık tam notu ne ise 65-70 gibi bu şekilde puanlama yaparak daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacak.

Diğer bir özellik ise Spor Bilimcisi çalışanıyla alakalı. Oyuncularınızın sakatlıklarının gerçekçiliği arttırıldı. Yani daha öncelerde bu konu oyunseverler arasında çok konuşulmuştu. Yapılan düzenleme ile Sağlık Merkezi menüsünde hangi oyuncunun neden sakatlandığı ve hangi sakatlığa yatkın olduğunu görebileceksiniz. Oyuncuların oynadığı sezonda yüzdelik olarak ne kadar süre doktorda geçirdiğini bileceksiniz. Bu şekilde oyuncularınızı seçmekte daha iyi hamleler yapabileceksiniz.

Son olan özelliğimiz ise Tanım Dinamikleri sistemiyle alakalı. Oyunda oyuncuların sürekli sesinin çıkması takım içinde olumsuz etkiler yaratmaktaydı ve sezonu kötü etkiliyordu. Bu problemi oyuncu isteklerine yönelik çalışma yapılarak düzenlenmiştir.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), 7 (SP1), 8/8.1, 10 (1703/Creators Update)
İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core ya da AMD Athlon – 2.2 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600M GT ya da AMD / ATI Mobility Radeon HD 3650
Boyut: 1,56 GB

Oyun Görselleri

fm 2018 indir fm 2018 indir

Oyun Videosu

 

İndirme Linkleri:

Google Drive: İndir

Rar Şifresi: programoyunindir.net

Bir önceki yazımız olan H1Z1 indir - Full başlıklı makalemizde H1Z1 Türkçe Yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir